Sme špecialisti
s dlhoročnými skúsenosťami

Naša spoločnosť ĽUDMILA, s.r.o. začala na trhu pôsobiť už v roku 2004. Primárnym zameraním bol pre nás predaj drogérie a čistiacich prostriedkov. Svoje skúsenosti s predajom čistiacich prostriedkov sme sa neskôr rozhodli preniesť aj do poskytovania upratovacích služiebtepovacích prác a dezinfekcie priestorov.

Sme dynamická spoločnosť, ktorá vníma zvyšujúce sa požiadavky zákazníkov na rastúcu kvalitu a komplexnosť služieb. Rozhodli sme preto poskytovať kompletný balík služieb doplnený o strojové čistenie podláh. Aby strojové čistenie sme nebrali, len ako doplnkovú službu, vytvorili sme samostanú díviziu našej spoločnosti zameranú primárne na čistenie podláh. Svojim zákazníkom môžeme tak garantovať vysokú úroveň poskytovaných služieb.

Súčasťou našich služieb sú kvalifikovaní zamestnanci. Používame profesionálne čistiace emulzie a moderné zariadenia. Snažíme sa o maximálnu spokojnosť zákazníka. Po každom čistení vykonávame kontrolu kvality vykonaných prác. V prípade neumyselného poškodenia je naša spoločnosť poistená.

Ponúkame jednorázové alebo pravidelné čistenie garáži, parkovísk, obchodných priestorov, výrobných a skladových hál, ale aj súkromných priestorov.

O našej spoločnosti

1 +
rokov na trhu
1 +
rokov čistíme podlahy
1 +
doplnkových služieb
1 +
spokojných zákazníkov

Galéria

STROJOVECISTENIE.SK

STROJOVECISTENIE.SK vzniklo ako tretia divízia spoločnosti ĽUDMILA, s.r.o. Naše začiatky siahajú do roku 2004 kedy sme začali s predajom hygienickýa a čistiacich prostriedkov. Postupom času sme svoje získane skúsenosti s čistiacou chémiou preniesli aj do upratovacích a tepovacích služieb, vrátane strojové čistenia podláh. Našim zákazníkom tak môžeme poskytovať komplexné upratovacie a čistiace práce.

Firemné údaje

ĽUDMILA, s.r.o.
IČO: 36421774
DIČ: 2021872809
IČ DPH: SK2021872809

Scroll to Top